Ремонт меблів Київ

Виїзд майстра від 200 грн.,
залежно від району та населеного пункту.

Ласкаво просимо!

Якщо Вам потрібна допомога у вирішенні меблевого питання або професійна консультація ми до ваших послуг. Наша компанія з 2008 року займається ремонтом, виробництвом меблів та її комплектуючих. Досвід наших майстрів допоможе Вам вирішити будь-які проблеми в зламаних меблях як м'яких так і корпусних. Можна виділити основні напрямки нашої діяльності такі як: ремонт меблів, виготовлення меблів на замовлення, заміна механізмів трансформації диванів, перетяжка меблів, заміна фурнітури та дзеркал шаф купе, ремонт та перетяжка стільців, складання меблів та встановлення. Більше інформації про ремонт меблів дивіться на ремонт-мебели.юа.net, всі послуги та ціни по ремонту в одному місці.
Крім цього ми займаємося роздрібним продажем: матраців, каркасів для ліжок, механізмів трансформації (СЕДАФЛЕКС, МЕРАЛАТ, КЛІК-КЛЯК, ДЕЛЬФІН, АЛЕКО та ін.)

Приклад реставрації антикварного шкафа

На будь-які наші послуги або продукцію ми надаємо гарантію, доставку та знижки до 20% постійним клієнтам.

Для того щоб визначити обсяг роботи та її вартість майстер повинен під'їхати за вашою адресою про оцінити складність ремонту. Існує кілька варіантів виклику майстра, їх відмінності представлені далі:
Перший варіант, якщо Ви володієте інформацією про те, яку роботу необхідно виконати, майстер виїжджає на місце з інструментом та необхідними матеріалами, виконує роботу в максимально короткі терміни (які свідомо обмовляються) . Ціна ремонту визначається ще до приїзду майстра.
Другий варіант, якщо відсутня інформація про причину поломки та її можливе рішення, у цьому випадку майстер виїжджає на перегляд. Ціна ремонту та термін виконання визначаються на місці в момент перегляду.
Третій варіант, коротко можна назвати "Терміновим ремонтом меблів вдома", при цьому Вам необхідно максимально точно описати суть проблеми для визначення варіанта її найбільш швидкого та ефективного вирішення. Ціна такого ремонту меблів визначається в телефонному режимі та в середньому вище на 10% від стандартної.

Зверніть увагу!

Необхідність оплати виклику майстра обмовляється з нашим менеджером у момент оформлення замовлення за телефоном.
Для того щоб заощадити ваш і наш час за визначенням типу ремонту зламаних меблів Ви можете відправити ФОТО проблемних місць та меблів загалом на наш Viber за номером 0939703258 у такому разі ваша заявка буде розглянута протягом кількох хвилин і Ви зможете оперативно отримати цікаву для вас інформацію.

Гарантії

Ми, безумовно, несемо відповідальність за якість
виконаних робіт та поставлених нами матеріалів!

ГАРАНТІЯ 1 рік НА ВСІ ПОСЛУГИ

Терміни на роботи

Оцінка вартості ремонту
протягом години.
Виїзд майстра по Києву
у день замовлення.
Початок виконання робіт
у день приїзду.

Терміни на всі роботи з ремонту меблів різні,
Приблизний час вказано в нашому прайсі.

Контакти

093 970-32-58 - Є Viber 050 629-88-47
м. Київ, 03164 вул. Підлісна 1, оф.25
ideahomebel@gmail.com
Задать вопрос